Bursa Depolama Sistemleri

Taha Evden Eve Taşıma

Bursa Depolama

Taha Evden Eve

Depo yeri seçimi , depo içi yerleşimi ve işletimi , depolar arası taşımalar gibi birçok ayrıntılar , artan müşteri beklentileri sebebi ile firmalar açısından stratejik önem taşımaktadır.

Bu beklentileri karşılayacak depoların edinilmesi ve işletilmesi firmalar açısından önemli bir yatırım ve maliyet unsuru olmuştur.

Değişen pazar karşında firmalar yeterince esnek olabilmek için bu konuda uzman , esnek lojistik hizmet sağlayıcılarına ihtiyaç duymaktadır. Lojistik hizmet sağlayıcıları mal hareketlerinin yoğunlaştığı noktalarda çok kullanıcılı dağıtım ve konsolidasyon amaçlı depolar kurarak verimli ve esnek hizmet birimleri oluşturmaktadırlar.

Bununla beraber , müşterinin özel ihtiyaçları ve yapmış olduğu yatırımların değerlendirilmesi amacıyla , müşterinin mevcut depo alanları yeni lojistik teknolojileri ve bilgi sistemleri ile desteklenerek , lojistik hizmet sağlayıcılar tarafından verimli kullanılabilmektedir.

Depo yönetim sistemimiz müşterilerimizin bilgi işlem yapısı ile entegre şeklide çalışarak , gerçek zamanlı ve online iş ve ürün izlenebilirliğini ve raporlamasını olanaklı kılmaktadır.

Depolama hizmetlerimiz sıfır hatalı envanter yönetimini sağlamak , toplam operasyonel maliyetleri düşürmek ve mal akışını hızlandırmak için tedarik ve dağıtım faaliyetlerini destekleyecek şeklide yapılandırılmaktadır.tüm kaynak ve olanaklarımızı kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak , bizim için en önemli yatırımdır. Biz , daha önce de söylediğimiz gibi sizin ihtiyaç duyacağınız servisi en iyi şekilde karşılayacağımıza eminiz.Evden eve nakliyat özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir.

scroll up